Kobieta

Biznesu

Nigdy nie potrafiłam pracować dla kogoś.
Zawsze ceniłam sobie niezależność i możliwość wyboru.

Przez przeszło dwa lata pełniłam funkcję managera w szkole tańca Fair Play Dance Studio w Białymstoku. Zdobyte tam doświadczenie skłoniło mnie do otwarcia własnej szkoły tańca w 2013 r. – Freeway Dance Studio w Ostrowi Mazowieckiej – którą zarządzałam do 2017 r.

Od 2016 roku jestem współzałożycielem i współwłaścicielem Agencji Marketingowej DO IT crew, a od 2017 roku Dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej. Pomysłodawcą Stowarzyszenia Freeway, eventu Street Noise, portalu Aż Kobieta i konferencji Aż i Tylko Kobieta. 

Jestem kobietą, która nie znosi stagnacji, stabilizacji i szufladkowania. Stawiam na ciągły rozwój i nowe wyzwania. Dlatego zaryzykowałam i wraz z moim wspólnikiem  zdecydowaliśmy się otworzyć agencję marketingową Do It Crew.

W 2012 roku ukończyłam socjologię na specjalizacji biznes. Nauczyłam się jak obserwować zachowania społeczne, analizować statystyki i wyciągać wnioski biorąc pod uwagę różnorodne zmienne. Umiejętność zauważania zmiennych oraz szybkiego wyciągania wniosków i reagowania na ich podstawie, dały mi bazę do dalszej edukacji w zakresie marketingu. Szybko okazało się, że powinnam skupić się na  reklamie online, bo było oczywiste, że jest przyszłością. Kreując wizerunek moich klientów, nie mogłam pozwolić sobie na wypisywanie recept, których nie jestem pewna. Dlatego też nauczyłam się używać wszystkich narzędzi, z których korzysta moja firma.

Rozbudowując moją agencję marketingową, chciałabym stworzyć najwyższej jakości markę, która będzie równocześnie dostrzegać dynamikę świata reklamy oraz błyskawicznie reagować na codzienne zmiany na rynku. Wszystko przede wszystkim z korzyścią dla klienta. 

Na co dzień jestem dumna z bycia kobietą biznesu i Aż Kobietą.

Projekty &

praca